Thursday, February 12, 2009


Another of Weis 10/$10.00 sale item, so I went and stocked up. I will give some of these away to family members as we won't use all these ourselves. My total for all 10 was $3.00, a savings of $7.00. Paid .30 cents a piece.


Jerry said...

I wish I had access to a place selling lip balm for that price! Not only does my wife love it, it's the best insurance for healthy lips in the cold winter months. Actually, even the summer months. It's good all the time! And at 30 cents a pop, you can't go wrong.

Debbi said...

I use it all the time also so I was happy with that price.